Kontakt​

Lars Hjulmann​

Adm. direktør

lars@ingemann.dk

23 80 94 58

Helge Ingemann​​​

Konsulent

helge@ingemann.dk

40 32 25 81

Bo Ingemann​​

Teknisk salg

bo@ingemann.dk

20 25 22 81

Michael Nielsen​

Produktionschef

michael@ingemann.dk

31 27 35 62

Helena Barsøe​

Produktionsassistent

helena@ingemann.dk

51 15 18 98

Vicky Boesen

Bogholder​

vicky@ingemann.dk

28 34 90 51

Øvrige mail adresser:

Officiel mail​: post@ingemann.dk​

Kreditorfakturaer: boghold@ingemann.dk​

Ordre til Ingemann: ordre@ingemann.dk

Ingemann Maskinfabrik A/S

Skullebjerg 1

4000 Roskilde​

Tlf.: 46 40 25 81

Fax.: 46 40 28 15

E-mail: post@ingemann.dk​​

CVR: 12605277

BANKOPLYSNINGER:

​Sparekassen Sjælland-Fyn A/S​

Isefjords Alle 5​

4300 ​Holbæk​

Swift: SWESDK22

DKK konto:

Konto nr.: 5292-0000230035

IBAN nr.: DK3052920000230035​

Euro konto:

Konto nr.: 5292-0009400894

IBAN nr.: DK9552920009400894

Har du spørgsmål eller
​ønsker du at høre nærmere?

Ingemann Maskinfabrik A/S 

Skullebjerg 1, Gevninge

​DK-4000 Roskilde​​

Danmark

Klik her for rutevejledning

Skriv til os

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Kontaktinformation 

Telefon: +45 46 40 25 81

​E-mail: post@ingemann.dk

CVR: 12605277

Find os på Linkedin  linkedin-hvid